uurrooster BEELDatelier - 1e graad

1e graad: 6- en 7- jarigen (2-jarig traject)

vestiging

klas

dag en uur

leerkracht

bezetting

Dilbeek

1.1 A

woensdag 13u30 - 15u10

Kristina

Dilbeek

1.1 B

woensdag 15u30 - 17u10

Kristina

Dilbeek

1.1 C

zaterdag 9u - 10u40

Kristina

vestiging

klas

dag en uur

leerkracht

bezetting

Dilbeek

2.1 + 2.2

A

dinsdag 16u30 - 18u10

Yo

Dilbeek

2.1 + 2.2 

B

woensdag 15u30-17u10

Yo

Dilbeek

2.1 + 2.2

woensdag 17u30-19u10

Yo

Dilbeek

2.1 + 2.2

D

zaterdag 13u30-15u10

Kristina

volzet

Dilbeek

2.1+2.2 *

E

zaterdag 15u30-17u10

Kristina

Dilbeek

2.1 + 2.2

F

zondag 9u30-11u10

Yo

6- jarigen

7- jarigen

vestiging

klas

dag en uur

leerkracht

bezetting

Dilbeek

2.1 + 2.2 

donderdag 16u15 - 17u55

Niko

8- en 9- jarigen

10- jarigen

vestiging

klas

dag en uur

leerkracht

bezetting

Dilbeek

2.3 A

woensdag 13u30 - 15u10

Yo

Dilbeek

2.3 B

zaterdag 13u30 - 15u10

Yo

Dilbeek

2.3 C

zondag 11u30 - 13u10

Yo

8- en 9- jarigen

vestiging

klas

dag en uur

leerkracht

bezetting

Dilbeek

2.3 + 2.4 

donderdag 18u05 - 19u45

Niko

uurrooster audiovisueel atelier 2e graad

2e graad: 8 tot 11- jarigen (4-jarig traject)

11- jarigen

vestiging

klas

dag en uur

leerkracht

bezetting

Dilbeek

2.4 A

donderdag 16u30 - 18u10

Yo

Dilbeek

2.4 B 

zaterdag 15u30 - 17u10

Yo

10- en 11- jarigen

vestiging

klas

dag en uur

leerkracht

bezetting

Dilbeek

1.2 A

woensdag 17u30 - 19u10

Kristina

Dilbeek

1.2 B

zaterdag 11u - 12u40

Kristina

Dilbeek

1.2 C

zaterdag 9u - 10u40

Laura

Dilbeek

1.2 D 

zaterdag  11u - 12u40

Laura

uurroosters BEELDENDE EN AUDIOVISUELE KUNSTEN schooljaar 2021 - 2022

voor beeldatelier en audiovisueel atelier

Alle uurroosters zijn onder voorbehoud 

 

uurrooster BEELDatelier - 2e graad

2e graad: 8 tot 11- jarigen (4-jarig traject)

uurrooster BEELDatelier - 3e graad

3e graad: 12- jarigen (6-jarig traject)

vestiging

klas

dag en uur

leerkracht

bezetting

Westrand

3.1 A

zaterdag 9u30 - 12u50

Yo

Dilbeek

3.1 B *

zondag 9u30 - 12u50

Laura

uurrooster audiovisueel atelier 3e graad

3e graad: 12- jarigen  (6-jarig traject)

vestiging

klas

dag en uur

leerkracht

bezetting

Dilbeek

3.1

vrijdag 16u25 - 19u45

Nico

* 3.1 B is optioneel en wordt enkel ingericht wanneer klas 3.1 A volzet is.